جستجو در سایت

ادوارد سوزوکی

1401 بازدید
دسته بندی فایل دسته بندی : تحقیق و مقاله- معماران بزرگ PowerPoint فرمت فایل : PowerPoint
ادوارد سوزوکی

48 صفحه فایل PowerPoint به همراه شکل

معرفی ادوارد سوزوکی
بیوگرافی :
متولد سال1947در حوزه Saitama درژاپن.
پس از طی دوسال تحصیلات مقدماتی درسال1966  وارد مدرسه مشهور بین المللی شد. حضور او دراین مدرسه درپیشرفت او بسیار موثر بود زیرا به اوکمک کرد تا معماری رابه عنوان رشته تحصیلی انتخاب کند.
درسالهای 1973- 1975طراحی شهری رادر دانشکده هاروارد گذراند.

فعالیت های حرفه ای :
درسال 1976 ادوارد شرکت معماری خود را بنا نهاد.Minoru Paky  دوست صمیمی وحمایت کننده او در این راه بود . فعالیت  Minoruدر زمینه ساخت پانلهای خانه های پیش ساخته بود و تا زمانیکه ادوارد به اوج رسید مربی وراهنمای او بود.
ادوارد سوزوکی یک معمار با شخصیتی دوگانه است و معماری او حول تضاد و دوگانگی می چرخد . تمایل شخصی به دیدن جهان در شرایطی از دوگانگی . یک انجمن دوگانگی از خوب وبد – نروماده - مثبت و منفی - زندگی و مرگ.....
در سال  1982ادواردسوزوکی جایزه (برنز) مسابقه نوسازی بناهای تاریخی راگرفت.
در سال 1983جایزه بین المللی ابتکار و صنعت راگرفت. او برای ساخت وسایل ارتباطی مخصوصا تلویزیون اقداماتی انجام داد . و با وارد کردن این وسیله به ژاپن توجه مردم رابه این وسیله جلب کرد . نتیجه آن سرعت زیاد تولید بود.
در سالهای 88- 1987کیفیت تولید این  تلویزیون در فوجی از امتیاز بیشتری برخوردار بود . موفقیت او در تولید این وسیله رسانه ای باعث شد که او را“معماررسانه ای“ بنامند.
او در سال 1988جایزه معماری موسسه استفاده از نور را گرفت.

معرفی آثار
این ساختمان در شهر Azabu (در بخش پر رفت و آمد ژاپن) قرار گرفته است.  این بنا در قالب یک شهر کوچک طراحی شده است. این ساختمان با پلازای شهری بسیار هماهنگ است. نمای این ساختمان با پوسته ای ازفرمهای آلومینیومی پوشش  داده شده است. این فرمهای  یرون زده پوسته آلومینیومی به واحد اندازه گیری انرژی  و درعین حال به توده ضد  نور در قلب توکیو اشاره دارد. ترکیب پرده سبز (تور سیمی سبز)
ایمیل خودتون رو وارد کنید تا پس از پرداخت،علاوه بر لینک دانلود،یک نسخه هم براتون ایمیل بشه
حجم فایل دانلودی : 15.9 مگا بایت
ایمیل :

اشتراک گذاری

تگ ها

ادوارد سوزوکی

مطالب مشابه